Turcademy veritabanı erişime açılmıştır!

Turcademy, multidisipliner bir e-kitap platformu olup Adalet Yayınevi, Anı Yayıncılık, Astana Yayınevi, Der Yayınları, Dora Yayınevi, Efil Yayınevi, Ege Yayınları, Ekin Yayınevi, Gazi Kitabevi, Literatür Yayıncılık, Müzik Eğitimi Yayınları, Nobel Tıp Kitabevleri, Palme Yayınevi, Pegem Akademi, Phoenix Yayınevi, Seçkin Yayıncılık, Siyasal Kitabevi, Yapı Kredi Yayınları ve Yeni İnsan Yayınevi'ne ait 10.000’den fazla e-kitaba erişim sunmaktadır.

2022 yılı kapsamında oluşturulan aboneliğimiz Turcademy Sosyal ve Beşeri Bilimler paketini kapsamakta olup, 5000'e yakın e-kitaba tam metin erişim imkanı sağlamaktadır.

Kurum ağından www.turcademy.com adresine bağlandığınız zaman sayfanın üstünde “Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi aboneliği ile bağlanıyorsunuz” bilgilendirme mesajını göreceksiniz. Kullanıcılarımızın kitap okuyabilmeleri ve indirebilmeleri için sağ üst köşede bulunan “Kayıt” butonuna tıklayarak bir profil oluşturması gerekmektedir. Kullanıcılarımız e-postasına iletilecek aktivasyon bağlantısını takip ederek hesabını aktif etmelidir.

Tanıtım ve bilgi için ; https://www.youtube.com/watch?v=mRGzEDfpE70